Site Overlay

Sklep internetowy

dopasowany-wyglad

Wygląd dopasowany
do Twoich potrzeb

platnosci-online

Płatności online
dla Twoich klientów

indywidualny-adres-www

Własny adres www
pozycjonowanie SEO i SEM

wsparcie

Łatwa konfiguracja
i wsparcie w korzystaniu

Lokalny biznes czy duża firma
Twój sklep będzie dopasowany idealnie do Twoich potrzeb

Wygląd dopasowany do Twojego gustu

Możesz wybrać jeden z wielu dostępnych szablonów sklepu bądź zamówić dopasowany wygląd do Twoich potrzeb. Masz pewność, że Twój sklep będzie czytelny, funkcjonalny, a zakupy w nim będą przyjemne i proste dla każdego.

Płatności online – proste i bezpieczne dla Twoich klientów

Proste płatności podczas zakupów w sieci do podstawa. Oferujemy możliwość skonfigurowania płatności online najpopularniejszych operatorów płatności w Polsce. Wyboru z jakiego operatora chcesz skorzysta dokonasz Ty.

Pieniądze ze sprzedaży trafiają bezpośrednio na Twoje konto. Jesteś jedynym właścicielem sklepu, nie pośredniczymy w transakcjach ani nie mamy wglądu w dane Twoich klientów.

Po dokonaniu zakupu przez klienta otrzymasz powiadomienie o nowym zamówieniu oraz statusie płatności.

Wsparcie w konfiguracji i korzystaniu
ze sklepu Internetowego 

Rozumiemy, że nie każdy musi znać się na konfiguracji sklepu, a wdrożenie takiego rozwiązania może być dla niektórych czarną magią. Dlatego korzystając z naszych usług otrzymasz wsparcie w zakresie pełnej konfiguracji, wprowadzenia towaru do sklepu oraz jego obsługi, przyjmowania zamówień i kontaktu z klientami.

Kupując sklep u nas otrzymujesz wsparcie i pomoc.

Domena? Hosting? Zajmiemy się wszystkim

Chcesz mieć sklep Internetowy, ale nie chcesz zajmować się wykupem adresu www, miejsca na serwerze, certyfikatu SSL? Zajmiemy się tym. Zarejestrujemy adres www i miejsce na serwerze za Ciebie i wystawimy co roku jedną fakturę za tę usługę. Dzięki temu płacisz fakturę u jednego dostawcy i nie martwisz się niczym więcej.

Jeżeli jednak masz już sprawdzonego dostawcę – zainstalujemy Twój sklep w wybranym przez Ciebie miejscu.

Twój sklep Internetowy
bez miesięcznego Abonamentu

Nie musisz płacić miesięcznego Abonamentu by mieć swój własny sklep. Zamów sklep Internetowy w BrandBoost, zapłać raz i miej pełną kontrolę nad tym co dzieje się w Twoim sklepie. Korzystaj z własnej domeny www, dopasowuj wygląd do woli i korzystaj z wybranego przez siebie operatora płatności online.

Chcesz poznać cenę?

Zostaw swój numer, a oddzwonimy i porozmawiamy o ofercie.

Numer telefonu
Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera KATOGENCJA Kamil Michno oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).
Copyright © 2020 BrandBoost. All Rights Reserved. | Intuitive by Catch Themes